Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: d1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Stowarzyszenie Klub Taekwondo ILYO
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: d2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
2
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
4
4
UKS Taekwondo Feniks Śrem
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
6
5
UKS Taekwondo Feniks Śrem
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
4
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
6
5
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
4
5
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
4
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
5
Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczyczgłowy
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
6
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
3
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
3
5
UKS Taekwondo Feniks Śrem
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
UKS Taekwondo Feniks Śrem
3
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
5
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
6
4
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczyczgłowy
4
3
Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczyczgłowy
3
4
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
4
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
5
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
1